..: Trasa vlaku Os 24901 - JŘ 2010 :..
Os 24901
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec  5.57  3
  Křižanov   5.06 3a
  Martinice u Velkého Meziříčí  5.11 5.11 
  Velké Meziříčí  5.17 5.18 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  5.20 5.21 
  Oslavice  5.25 5.25 
  Oslavička  5.29 5.29 
  Vlčatín  5.32 5.32 
  Rudíkov  5.34 5.37 2
  Budišov u Třebíče  5.44 5.46 2
  Kojatín  5.51 5.51 
  Pozďatín  5.53 5.53 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster