Os 24840 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jemnice | 17.28 | ||||
Znojmo | 15.59 | 2./2 | |||
Citonice | 16.07 | 16.08 | |||
Olbramkostel | 16.12 | 16.13 | 3 | ||
Šumná | 16.19 | 16.30 | 2 | ||
Grešlové Mýto | 16.37 | 16.38 | 3 | ||
Blížkovice | 16.41 | 16.41 | |||
Vesce | 16.44 | 16.44 | |||
Moravské Budějovice | 16.50 | 16.58 | 6 | ||
Jackov | 17.04 | 17.04 | |||
Dědice | 17.08 | 17.08 | |||
Rácovice | 17.13 | 17.13 | |||
Třebelovice | 17.18 | 17.18 | 2 | ||
Lhotice u Jemnice | 17.24 | 17.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci