Os 24737 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velké Opatovice | 17.54 | 2 | |||
Třebovice v Čechách | 16.20 | 1/4 | |||
Anenská Studánka | 16.28 | 16.28 | |||
Trpík | 16.30 | 16.30 | |||
Mladějov na Moravě | 16.34 | 16.36 | 3 | ||
Kunčina | 16.43 | 16.43 | |||
Moravská Třebová | 16.50 | 16.53 | 3 | ||
Linhartice | 16.59 | 16.59 | |||
Rozstání | 17.05 | 17.05 | |||
Městečko Trnávka | 17.08 | 17.10 | 2 | ||
Mezihoří | 17.13 | 17.13 | |||
Chornice | 17.18 | 17.39 | 4 | ||
Biskupice u Jevíčka | 17.44 | 17.44 | |||
Jevíčko | 17.47 | 17.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci