Os 2343 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 21.55 | 2 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.15 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 21.22 | 21.22 | |||
Prackovice nad Labem | 21.25 | 21.26 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 21.28 | 21.28 | |||
Malé Žernoseky | 21.30 | 21.30 | |||
Lovosice město | 21.32 | 21.32 | |||
Lovosice | 21.35 | 21.36 | 3 | ||
Lukavec | 21.38 | 21.38 | |||
Nové Kopisty | 21.40 | 21.40 | |||
Bohušovice nad Ohří | 21.42 | 21.43 | 2 | ||
Hrdly | 21.45 | 21.45 | |||
Oleško | 21.47 | 21.47 | |||
Hrobce | 21.50 | 21.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster