Os 2317 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.17 | III./5 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 16.10 | 16.10 | |||
Prackovice nad Labem | 16.13 | 16.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 16.16 | 16.16 | |||
Malé Žernoseky | 16.19 | 16.19 | |||
Lovosice město | 16.21 | 16.21 | |||
Lovosice | 16.24 | 16.30 | 3 | ||
Lukavec | 16.33 | 16.33 | |||
Nové Kopisty | 16.35 | 16.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.37 | 16.37 | 2 | ||
Hrdly | 16.39 | 16.39 | |||
Oleško | 16.41 | 16.41 | |||
Hrobce | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 16.49 | 16.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 16.52 | 16.52 | |||
Záluží | 16.55 | 16.55 | |||
Hněvice | 16.58 | 16.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 17.01 | 17.01 | |||
Dolní Beřkovice | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Cítov | 17.08 | 17.08 | |||
Vraňany | 17.12 | 17.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 17.15 | 17.15 | |||
Nové Ouholice | 17.18 | 17.18 | |||
Nelahozeves | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 17.23 | 17.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.28 | 17.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 17.44 | 17.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 17.48 | 1/2 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.50 | 17.50 | |||
Řež | 17.52 | 17.52 | |||
Úholičky | 17.54 | 17.54 | |||
Roztoky-Žalov | 17.56 | 17.56 | |||
Roztoky u Prahy | 18.00 | 1/3 | |||
Praha-Sedlec | 18.04 | 18.04 | |||
Praha-Bubeneč | 18.07 | 2 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 18.11 | 18.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci