Os 2220 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.01 | II./3 | |||
Kolín | 11.28 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 11.31 | 11.31 | |||
Veltruby | 11.34 | 11.34 | |||
Velký Osek | 11.38 | 11.39 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 11.41 | 11.42 | 2 | ||
Poděbrady | 11.46 | 11.47 | 2 | ||
Velké Zboží | 11.50 | 11.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 11.56 | 12.06 | 2 | ||
Kamenné Zboží | 12.10 | 12.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 12.14 | 12.14 | 4 | ||
Stratov | 12.18 | 12.18 | |||
Ostrá | 12.20 | 12.20 | |||
Lysá nad Labem | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 12.31 | 12.31 | |||
Čelákovice | 12.33 | 12.34 | 4 | ||
Mstětice | 12.39 | 12.39 | |||
Zeleneč | 12.41 | 12.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 12.46 | 12.46 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 12.54 | 12.55 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci