Os 2126 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.47 | II./2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.40 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.42 | 18.42 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.45 | 18.45 | |||
Valy u Přelouče | 18.49 | 18.49 | |||
Přelouč | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 18.56 | 18.56 | |||
Řečany nad Labem | 18.59 | 19.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 19.03 | 19.03 | |||
Kojice | 19.05 | 19.05 | |||
Týnec nad Labem | 19.09 | 19.09 | |||
Záboří nad Labem | 19.11 | 19.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 19.14 | 19.14 | |||
Kolín dílny | 19.18 | 19.18 | |||
Kolín | 19.21 | 19.29 | 3 | ||
Kolín zastávka | 19.31 | 19.32 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.35 | 19.35 | |||
Velim | 19.38 | 19.38 | 1/2 | ||
Cerhenice | 19.41 | 19.41 | |||
Pečky | 19.45 | 19.50 | 1/1 | ||
Tatce | 19.52 | 19.52 | |||
Poříčany | 19.57 | 20.03 | 2 | ||
Klučov | 20.05 | 20.05 | |||
Český Brod | 20.09 | 20.10 | 3 | ||
Rostoklaty | 20.14 | 20.14 | |||
Tuklaty | 20.17 | 20.17 | |||
Úvaly | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 20.25 | 20.25 | |||
Praha-Běchovice | 20.30 | 20.30 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 20.33 | 20.33 | |||
Praha-Kyje | 20.35 | 20.35 | |||
Praha-Libeň | 20.39 | 20.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia