Os 2125 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.16 | 3 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 18.07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 18.14 | 18.16 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.19 | 18.19 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.21 | 18.21 | |||
Praha-Běchovice | 18.24 | 18.25 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.29 | 18.29 | |||
Úvaly | 18.33 | 18.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 18.37 | 18.37 | |||
Rostoklaty | 18.40 | 18.40 | |||
Český Brod | 18.44 | 18.45 | 2 | ||
Klučov | 18.48 | 18.48 | |||
Poříčany | 18.51 | 18.57 | 1 | ||
Tatce | 19.00 | 19.00 | |||
Pečky | 19.03 | 19.04 | 2 | ||
Cerhenice | 19.07 | 19.07 | |||
Velim | 19.11 | 19.16 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.18 | 19.18 | |||
Kolín zastávka | 19.22 | 19.22 | |||
Kolín | 19.25 | 19.34 | 2 | ||
Kolín dílny | 19.37 | 19.37 | |||
Starý Kolín | 19.40 | 19.40 | |||
Záboří nad Labem | 19.44 | 19.45 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 19.46 | 19.46 | |||
Kojice | 19.49 | 19.49 | |||
Chvaletice | 19.51 | 19.51 | |||
Řečany nad Labem | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.59 | 19.59 | |||
Přelouč | 20.02 | 20.03 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 20.06 | 20.06 | |||
Pardubice-Opočínek | 20.09 | 20.09 | |||
Pardubice-Svítkov | 20.12 | 20.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci