Os 19942 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice | 7.19 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 6.53 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 6.57 | 6.57 | |||
Praha-Holyně | 7.01 | 7.01 | |||
Praha-Řeporyje | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Zbuzany | 7.09 | 7.09 | |||
Rudná u Prahy | 7.14 | 7.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster