Os 19432 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 22.27 | 1./1 | |||
Čelákovice | 21.36 | 3 | |||
Čelákovice zastávka | 21.39 | 21.39 | |||
Lázně Toušeň | 21.44 | 21.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 21.50 | 21.50 | |||
Brandýs nad Labem | 21.54 | 22.02 | 2 | ||
Polerady nad Labem | 22.07 | 22.07 | |||
Kostelec nad Labem | 22.11 | 22.11 | |||
Jiřice | 22.16 | 22.16 | |||
Lobkovice | 22.19 | 22.19 | |||
Neratovice město | 22.22 | 22.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy