Os 19208 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.37 | 1/1 | |||
Zruč nad Sázavou | 7.11 | 2 | |||
Želivec | 7.18 | 7.18 | |||
Hodkov zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Hodkov | 7.25 | 7.25 | |||
Zbraslavice | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Štipoklasy | 7.36 | 7.36 | |||
Černíny | 7.39 | 7.39 | |||
Předbořice | 7.42 | 7.42 | |||
Bahno | 7.44 | 7.44 | |||
Krasoňovice | 7.46 | 7.46 | |||
Týniště | 7.48 | 7.48 | |||
Bykáň | 7.49 | 7.49 | |||
Malešov | 7.53 | 7.54 | 2 | ||
Poličany | 7.59 | 7.59 | |||
Kutná Hora předměstí | 8.02 | 8.02 | |||
Kutná Hora město | 8.07 | 8.31 | 3 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 8.33 | 8.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci