Os 19066 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.06 | ||||
Dobříš | 20.37 | 1 | |||
Stará Huť | 20.39 | 20.39 | |||
Mokrovraty | 20.44 | 20.44 | |||
Malá Hraštice | 20.51 | 20.51 | |||
Nová Ves pod Pleší | 20.56 | 20.56 | |||
Mníšek pod Brdy | 21.02 | 21.03 | 3 | ||
Rymaně | 21.04 | 21.04 | |||
Čisovice | 21.10 | 21.11 | 3 | ||
Bojanovice | 21.14 | 21.14 | |||
Bojov | 21.17 | 21.17 | |||
Klínec | 21.21 | 21.21 | |||
Měchenice | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Skochovice | 21.30 | 21.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.33 | 21.34 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.37 | 21.37 | |||
Praha-Zbraslav | 21.40 | 21.41 | 3 | ||
Praha-Komořany | 21.44 | 21.44 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.46 | 21.47 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 21.50 | 21.51 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.54 | 21.55 | |||
Praha-Vršovice | 22.01 | 22.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci