..: Trasa vlaku Os 19066 - JŘ 2010 :..
Os 19066
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  22.06  
  Dobříš   20.37 1
  Stará Huť  20.39 20.39 
  Mokrovraty  20.44 20.44 
  Malá Hraštice  20.51 20.51 
  Nová Ves pod Pleší  20.56 20.56 
  Mníšek pod Brdy  21.02 21.03 3
  Rymaně  21.04 21.04 
  Čisovice  21.10 21.11 3
  Bojanovice  21.14 21.14 
  Bojov  21.17 21.17 
  Klínec  21.21 21.21 
  Měchenice  21.27 21.28 2
  Skochovice  21.30 21.30 
  Vrané nad Vltavou  21.33 21.34 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.37 21.37 
  Praha-Zbraslav  21.40 21.41 3
  Praha-Komořany  21.44 21.44 
  Praha-Modřany zastávka  21.46 21.47 1/1
  Praha-Braník  21.50 21.51 3
  Praha-Krč  21.54 21.55 
  Praha-Vršovice  22.01 22.02 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster