Os 19061 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 20.19 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 18.39 | 18.40 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.45 | 18.48 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.52 | 18.54 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.57 | 18.58 | 1/1 | ||
Praha-Komořany | 19.01 | 19.01 | |||
Praha-Zbraslav | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.08 | 19.08 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.12 | 19.13 | 2 | ||
Skochovice | 19.16 | 19.16 | |||
Měchenice | 19.18 | 19.19 | 2 | ||
Klínec | 19.25 | 19.25 | |||
Bojov | 19.30 | 19.30 | |||
Bojanovice | 19.34 | 19.34 | |||
Čisovice | 19.38 | 19.44 | 2 | ||
Rymaně | 19.50 | 19.50 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.53 | 19.54 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 20.00 | 20.00 | |||
Malá Hraštice | 20.04 | 20.04 | |||
Mokrovraty | 20.10 | 20.10 | |||
Stará Huť | 20.16 | 20.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök