Os 19057 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 13.50 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.16 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Praha-Krč | 12.27 | 12.28 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 12.32 | 12.33 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 12.36 | 12.36 | |||
Praha-Komořany | 12.39 | 12.39 | |||
Praha-Zbraslav | 12.42 | 12.44 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 12.47 | 12.47 | |||
Vrané nad Vltavou | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Skochovice | 12.55 | 12.55 | |||
Měchenice | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Klínec | 13.04 | 13.04 | |||
Bojov | 13.09 | 13.09 | |||
Bojanovice | 13.12 | 13.12 | |||
Čisovice | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Rymaně | 13.22 | 13.22 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.25 | 13.26 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 13.32 | 13.32 | |||
Malá Hraštice | 13.36 | 13.36 | |||
Mokrovraty | 13.42 | 13.42 | |||
Stará Huť | 13.48 | 13.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök