..: Trasa vlaku Os 19057 - JŘ 2010 :..
Os 19057
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  13.50  2
  Praha hlavní nádraží   12.16 6
  Praha-Vršovice  12.20 12.21 2
  Praha-Krč  12.27 12.28 2/2
  Praha-Braník  12.32 12.33 3
  Praha-Modřany zastávka  12.36 12.36 
  Praha-Komořany  12.39 12.39 
  Praha-Zbraslav  12.42 12.44 2
  Dolní Břežany-Jarov  12.47 12.47 
  Vrané nad Vltavou  12.51 12.52 2
  Skochovice  12.55 12.55 
  Měchenice  12.57 12.58 2
  Klínec  13.04 13.04 
  Bojov  13.09 13.09 
  Bojanovice  13.12 13.12 
  Čisovice  13.16 13.17 2
  Rymaně  13.22 13.22 
  Mníšek pod Brdy  13.25 13.26 3
  Nová Ves pod Pleší  13.32 13.32 
  Malá Hraštice  13.36 13.36 
  Mokrovraty  13.42 13.42 
  Stará Huť  13.48 13.48 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster