Os 19056 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.18 | 5 | |||
Dobříš | 12.37 | 2 | |||
Stará Huť | 12.39 | 12.39 | |||
Mokrovraty | 12.45 | 12.45 | |||
Malá Hraštice | 12.51 | 12.51 | |||
Nová Ves pod Pleší | 12.57 | 12.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.04 | 13.05 | 3 | ||
Rymaně | 13.07 | 13.07 | |||
Čisovice | 13.13 | 13.18 | 2 | ||
Bojanovice | 13.22 | 13.22 | |||
Bojov | 13.25 | 13.25 | |||
Klínec | 13.29 | 13.29 | |||
Měchenice | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Skochovice | 13.39 | 13.39 | |||
Vrané nad Vltavou | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 13.46 | 13.46 | |||
Praha-Zbraslav | 13.50 | 13.51 | 3 | ||
Praha-Komořany | 13.54 | 13.54 | |||
Praha-Modřany zastávka | 13.57 | 13.58 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 14.01 | 14.02 | 3 | ||
Praha-Krč | 14.06 | 14.07 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 14.13 | 14.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster