..: Trasa vlaku Os 19056 - JŘ 2010 :..
Os 19056
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  14.18  5
  Dobříš   12.37 2
  Stará Huť  12.39 12.39 
  Mokrovraty  12.45 12.45 
  Malá Hraštice  12.51 12.51 
  Nová Ves pod Pleší  12.57 12.57 
  Mníšek pod Brdy  13.04 13.05 3
  Rymaně  13.07 13.07 
  Čisovice  13.13 13.18 2
  Bojanovice  13.22 13.22 
  Bojov  13.25 13.25 
  Klínec  13.29 13.29 
  Měchenice  13.35 13.36 2
  Skochovice  13.39 13.39 
  Vrané nad Vltavou  13.42 13.43 3
  Dolní Břežany-Jarov  13.46 13.46 
  Praha-Zbraslav  13.50 13.51 3
  Praha-Komořany  13.54 13.54 
  Praha-Modřany zastávka  13.57 13.58 1/1
  Praha-Braník  14.01 14.02 3
  Praha-Krč  14.06 14.07 2/2
  Praha-Vršovice  14.13 14.14 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster