..: Trasa vlaku Os 19055 - JŘ 2010 :..
Os 19055
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  11.52  2
  Praha hlavní nádraží   10.16 6
  Praha-Vršovice  10.20 10.21 2
  Praha-Krč  10.27 10.27 2/2
  Praha-Braník  10.32 10.33 3
  Praha-Modřany zastávka  10.36 10.36 
  Praha-Komořany  10.39 10.39 
  Praha-Zbraslav  10.42 10.43 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.46 10.46 
  Vrané nad Vltavou  10.50 10.51 2
  Skochovice  10.54 10.54 
  Měchenice  10.56 10.57 2
  Klínec  11.03 11.03 
  Bojov  11.08 11.08 
  Bojanovice  11.12 11.12 
  Čisovice  11.16 11.17 2
  Rymaně  11.23 11.23 
  Mníšek pod Brdy  11.26 11.27 3
  Nová Ves pod Pleší  11.33 11.33 
  Malá Hraštice  11.37 11.37 
  Mokrovraty  11.43 11.43 
  Stará Huť  11.49 11.49 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster