Os 19055 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 11.52 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.16 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 10.20 | 10.21 | 2 | ||
Praha-Krč | 10.27 | 10.27 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 10.36 | 10.36 | |||
Praha-Komořany | 10.39 | 10.39 | |||
Praha-Zbraslav | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 10.46 | 10.46 | |||
Vrané nad Vltavou | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Skochovice | 10.54 | 10.54 | |||
Měchenice | 10.56 | 10.57 | 2 | ||
Klínec | 11.03 | 11.03 | |||
Bojov | 11.08 | 11.08 | |||
Bojanovice | 11.12 | 11.12 | |||
Čisovice | 11.16 | 11.17 | 2 | ||
Rymaně | 11.23 | 11.23 | |||
Mníšek pod Brdy | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 11.33 | 11.33 | |||
Malá Hraštice | 11.37 | 11.37 | |||
Mokrovraty | 11.43 | 11.43 | |||
Stará Huť | 11.49 | 11.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia