Os 19054 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.34 | 5 | |||
Dobříš | 9.41 | 1 | |||
Stará Huť | 9.43 | 9.43 | |||
Mokrovraty | 9.49 | 9.49 | |||
Malá Hraštice | 9.55 | 9.55 | |||
Nová Ves pod Pleší | 10.00 | 10.00 | |||
Mníšek pod Brdy | 10.07 | 10.15 | 3 | ||
Rymaně | 10.17 | 10.17 | |||
Čisovice | 10.23 | 10.24 | 3 | ||
Bojanovice | 10.27 | 10.27 | |||
Bojov | 10.30 | 10.30 | |||
Klínec | 10.35 | 10.35 | |||
Měchenice | 10.41 | 10.42 | 2 | ||
Skochovice | 10.44 | 10.44 | |||
Vrané nad Vltavou | 10.47 | 10.52 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 10.55 | 10.55 | |||
Praha-Zbraslav | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Praha-Komořany | 11.03 | 11.03 | |||
Praha-Modřany zastávka | 11.06 | 11.07 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 11.10 | 11.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 11.22 | 11.22 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 11.29 | 11.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy