Os 19052 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.32 | 5 | |||
Dobříš | 6.03 | 1 | |||
Stará Huť | 6.05 | 6.05 | |||
Mokrovraty | 6.10 | 6.10 | |||
Malá Hraštice | 6.17 | 6.17 | |||
Nová Ves pod Pleší | 6.22 | 6.22 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.28 | 6.29 | 3 | ||
Rymaně | 6.30 | 6.30 | |||
Čisovice | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Bojanovice | 6.40 | 6.40 | |||
Bojov | 6.43 | 6.43 | |||
Měchenice | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Skochovice | 6.55 | 6.55 | |||
Vrané nad Vltavou | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.02 | 7.02 | |||
Praha-Zbraslav | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Praha-Komořany | 7.09 | 7.09 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.11 | 7.12 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.19 | 7.21 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 7.27 | 7.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster