..: Trasa vlaku Os 19052 - JŘ 2010 :..
Os 19052
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  7.32  5
  Dobříš   6.03 1
  Stará Huť  6.05 6.05 
  Mokrovraty  6.10 6.10 
  Malá Hraštice  6.17 6.17 
  Nová Ves pod Pleší  6.22 6.22 
  Mníšek pod Brdy  6.28 6.29 3
  Rymaně  6.30 6.30 
  Čisovice  6.36 6.37 3
  Bojanovice  6.40 6.40 
  Bojov  6.43 6.43 
  Měchenice  6.52 6.53 2
  Skochovice  6.55 6.55 
  Vrané nad Vltavou  6.58 6.59 3
  Dolní Břežany-Jarov  7.02 7.02 
  Praha-Zbraslav  7.05 7.06 3
  Praha-Komořany  7.09 7.09 
  Praha-Modřany zastávka  7.11 7.12 1/1
  Praha-Braník  7.15 7.16 3
  Praha-Krč  7.19 7.21 2/2
  Praha-Vršovice  7.27 7.28 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster