Os 19051 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 9.19 | 2 | |||
Praha-Vršovice | 7.47 | 2 | |||
Praha-Krč | 7.53 | 7.55 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 8.04 | 8.04 | |||
Praha-Komořany | 8.06 | 8.06 | |||
Praha-Zbraslav | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.14 | 8.14 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.18 | 8.19 | 2 | ||
Skochovice | 8.22 | 8.22 | |||
Měchenice | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Klínec | 8.31 | 8.31 | |||
Bojov | 8.36 | 8.36 | |||
Bojanovice | 8.40 | 8.40 | |||
Čisovice | 8.44 | 8.45 | 2 | ||
Rymaně | 8.51 | 8.51 | |||
Mníšek pod Brdy | 8.54 | 8.55 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 9.01 | 9.01 | |||
Malá Hraštice | 9.05 | 9.05 | |||
Mokrovraty | 9.11 | 9.11 | |||
Stará Huť | 9.17 | 9.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy