..: Trasa vlaku Os 19051 - JŘ 2010 :..
Os 19051
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  9.19  2
  Praha-Vršovice   7.47 2
  Praha-Krč  7.53 7.55 2/2
  Praha-Braník  7.59 8.00 3
  Praha-Modřany zastávka  8.04 8.04 
  Praha-Komořany  8.06 8.06 
  Praha-Zbraslav  8.10 8.11 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.14 8.14 
  Vrané nad Vltavou  8.18 8.19 2
  Skochovice  8.22 8.22 
  Měchenice  8.24 8.25 2
  Klínec  8.31 8.31 
  Bojov  8.36 8.36 
  Bojanovice  8.40 8.40 
  Čisovice  8.44 8.45 2
  Rymaně  8.51 8.51 
  Mníšek pod Brdy  8.54 8.55 3
  Nová Ves pod Pleší  9.01 9.01 
  Malá Hraštice  9.05 9.05 
  Mokrovraty  9.11 9.11 
  Stará Huť  9.17 9.17 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster