Os 19033 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.06 | 2 | |||
Vrané nad Vltavou | 15.05 | 2 | |||
Skochovice | 15.08 | 15.08 | |||
Měchenice | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Klínec | 15.17 | 15.17 | |||
Bojov | 15.22 | 15.22 | |||
Bojanovice | 15.26 | 15.26 | |||
Čisovice | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Rymaně | 15.37 | 15.37 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.40 | 15.41 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 15.47 | 15.47 | |||
Malá Hraštice | 15.51 | 15.51 | |||
Mokrovraty | 15.57 | 15.57 | |||
Stará Huť | 16.03 | 16.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster