..: Trasa vlaku Os 19033 - JŘ 2010 :..
Os 19033
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  16.06  2
  Vrané nad Vltavou   15.05 2
  Skochovice  15.08 15.08 
  Měchenice  15.10 15.11 2
  Klínec  15.17 15.17 
  Bojov  15.22 15.22 
  Bojanovice  15.26 15.26 
  Čisovice  15.30 15.31 2
  Rymaně  15.37 15.37 
  Mníšek pod Brdy  15.40 15.41 3
  Nová Ves pod Pleší  15.47 15.47 
  Malá Hraštice  15.51 15.51 
  Mokrovraty  15.57 15.57 
  Stará Huť  16.03 16.03 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster