Os 19032 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrané nad Vltavou | 18.17 | 3 | |||
Dobříš | 17.13 | 1 | |||
Stará Huť | 17.15 | 17.15 | |||
Mokrovraty | 17.20 | 17.20 | |||
Malá Hraštice | 17.27 | 17.27 | |||
Nová Ves pod Pleší | 17.32 | 17.32 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Rymaně | 17.40 | 17.40 | |||
Čisovice | 17.46 | 17.55 | 3 | ||
Bojanovice | 17.58 | 17.58 | |||
Bojov | 18.01 | 18.01 | |||
Klínec | 18.05 | 18.05 | |||
Měchenice | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Skochovice | 18.14 | 18.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy