..: Trasa vlaku Os 19032 - JŘ 2010 :..
Os 19032
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou  18.17  3
  Dobříš   17.13 1
  Stará Huť  17.15 17.15 
  Mokrovraty  17.20 17.20 
  Malá Hraštice  17.27 17.27 
  Nová Ves pod Pleší  17.32 17.32 
  Mníšek pod Brdy  17.38 17.39 3
  Rymaně  17.40 17.40 
  Čisovice  17.46 17.55 3
  Bojanovice  17.58 17.58 
  Bojov  18.01 18.01 
  Klínec  18.05 18.05 
  Měchenice  18.11 18.12 2
  Skochovice  18.14 18.14 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster