Os 19014 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.19 | 5 | |||
Dobříš | 18.34 | 1 | |||
Stará Huť | 18.36 | 18.36 | |||
Mokrovraty | 18.42 | 18.42 | |||
Malá Hraštice | 18.48 | 18.48 | |||
Nová Ves pod Pleší | 18.54 | 18.54 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.01 | 19.10 | 3 | ||
Rymaně | 19.12 | 19.12 | |||
Čisovice | 19.17 | 19.18 | 3 | ||
Bojanovice | 19.22 | 19.22 | |||
Bojov | 19.25 | 19.25 | |||
Klínec | 19.29 | 19.29 | |||
Měchenice | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Skochovice | 19.39 | 19.39 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.46 | 19.46 | |||
Praha-Zbraslav | 19.50 | 19.51 | 3 | ||
Praha-Komořany | 19.54 | 19.54 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.57 | 19.58 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 20.02 | 20.03 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.07 | 20.08 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 20.14 | 20.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy