..: Trasa vlaku Os 19014 - JŘ 2010 :..
Os 19014
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  20.19  5
  Dobříš   18.34 1
  Stará Huť  18.36 18.36 
  Mokrovraty  18.42 18.42 
  Malá Hraštice  18.48 18.48 
  Nová Ves pod Pleší  18.54 18.54 
  Mníšek pod Brdy  19.01 19.10 3
  Rymaně  19.12 19.12 
  Čisovice  19.17 19.18 3
  Bojanovice  19.22 19.22 
  Bojov  19.25 19.25 
  Klínec  19.29 19.29 
  Měchenice  19.35 19.36 2
  Skochovice  19.39 19.39 
  Vrané nad Vltavou  19.42 19.43 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.46 19.46 
  Praha-Zbraslav  19.50 19.51 3
  Praha-Komořany  19.54 19.54 
  Praha-Modřany zastávka  19.57 19.58 1/1
  Praha-Braník  20.02 20.03 3
  Praha-Krč  20.07 20.08 2/2
  Praha-Vršovice  20.14 20.15 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster