..: Trasa vlaku Os 19011 - JŘ 2010 :..
Os 19011
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  22.37  2
  Praha hlavní nádraží   21.03 6
  Praha-Vršovice  21.07 21.08 2
  Praha-Krč  21.14 21.14 2/2
  Praha-Braník  21.19 21.20 3
  Praha-Modřany zastávka  21.23 21.23 
  Praha-Komořany  21.26 21.26 
  Praha-Zbraslav  21.29 21.30 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.34 21.34 
  Vrané nad Vltavou  21.37 21.37 2
  Skochovice  21.40 21.40 
  Měchenice  21.43 21.43 2
  Bojov  21.53 21.53 
  Bojanovice  21.57 21.57 
  Čisovice  22.01 22.02 2
  Rymaně  22.08 22.08 
  Mníšek pod Brdy  22.11 22.12 3
  Nová Ves pod Pleší  22.18 22.18 
  Malá Hraštice  22.22 22.22 
  Mokrovraty  22.28 22.28 
  Stará Huť  22.34 22.34 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök