Os 19011 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 22.37 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.03 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Praha-Krč | 21.14 | 21.14 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 21.19 | 21.20 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 21.23 | 21.23 | |||
Praha-Komořany | 21.26 | 21.26 | |||
Praha-Zbraslav | 21.29 | 21.30 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.34 | 21.34 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.37 | 21.37 | 2 | ||
Skochovice | 21.40 | 21.40 | |||
Měchenice | 21.43 | 21.43 | 2 | ||
Bojov | 21.53 | 21.53 | |||
Bojanovice | 21.57 | 21.57 | |||
Čisovice | 22.01 | 22.02 | 2 | ||
Rymaně | 22.08 | 22.08 | |||
Mníšek pod Brdy | 22.11 | 22.12 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 22.18 | 22.18 | |||
Malá Hraštice | 22.22 | 22.22 | |||
Mokrovraty | 22.28 | 22.28 | |||
Stará Huť | 22.34 | 22.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci