..: Trasa vlaku Os 19008 - JŘ 2010 :..
Os 19008
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  11.23  5
  Dobříš   9.46 1
  Stará Huť  9.48 9.48 
  Mokrovraty  9.54 9.54 
  Malá Hraštice  10.00 10.00 
  Nová Ves pod Pleší  10.05 10.05 
  Mníšek pod Brdy  10.12 10.13 3
  Rymaně  10.15 10.15 
  Čisovice  10.20 10.21 3
  Bojanovice  10.25 10.25 
  Bojov  10.28 10.28 
  Klínec  10.32 10.32 
  Měchenice  10.38 10.39 2
  Skochovice  10.42 10.42 
  Vrané nad Vltavou  10.45 10.46 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.49 10.49 
  Praha-Zbraslav  10.53 10.54 3
  Praha-Komořany  10.57 10.57 
  Praha-Modřany zastávka  11.00 11.00 1/1
  Praha-Braník  11.03 11.03 3
  Praha-Krč  11.09 11.09 2/2
  Praha-Vršovice  11.18 11.19 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy