Os 19007 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 13.50 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.11 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 12.15 | 12.16 | 2 | ||
Praha-Krč | 12.22 | 12.23 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 12.32 | 12.32 | |||
Praha-Komořany | 12.34 | 12.34 | |||
Praha-Zbraslav | 12.38 | 12.40 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 12.43 | 12.43 | |||
Vrané nad Vltavou | 12.47 | 12.49 | 2 | ||
Skochovice | 12.52 | 12.52 | |||
Měchenice | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Klínec | 13.01 | 13.01 | |||
Bojov | 13.06 | 13.06 | |||
Bojanovice | 13.09 | 13.09 | |||
Čisovice | 13.13 | 13.14 | 2 | ||
Rymaně | 13.20 | 13.20 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.23 | 13.25 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 13.31 | 13.31 | |||
Malá Hraštice | 13.35 | 13.35 | |||
Mokrovraty | 13.41 | 13.41 | |||
Stará Huť | 13.47 | 13.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster