..: Trasa vlaku Os 19007 - JŘ 2010 :..
Os 19007
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  13.50  2
  Praha hlavní nádraží   12.11 6
  Praha-Vršovice  12.15 12.16 2
  Praha-Krč  12.22 12.23 2/2
  Praha-Braník  12.27 12.28 3
  Praha-Modřany zastávka  12.32 12.32 
  Praha-Komořany  12.34 12.34 
  Praha-Zbraslav  12.38 12.40 3
  Dolní Břežany-Jarov  12.43 12.43 
  Vrané nad Vltavou  12.47 12.49 2
  Skochovice  12.52 12.52 
  Měchenice  12.54 12.55 2
  Klínec  13.01 13.01 
  Bojov  13.06 13.06 
  Bojanovice  13.09 13.09 
  Čisovice  13.13 13.14 2
  Rymaně  13.20 13.20 
  Mníšek pod Brdy  13.23 13.25 3
  Nová Ves pod Pleší  13.31 13.31 
  Malá Hraštice  13.35 13.35 
  Mokrovraty  13.41 13.41 
  Stará Huť  13.47 13.47 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster