..: Trasa vlaku Os 19006 - JŘ 2010 :..
Os 19006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  9.10  5
  Dobříš   7.29 1
  Stará Huť  7.31 7.31 
  Mokrovraty  7.37 7.37 
  Malá Hraštice  7.43 7.43 
  Nová Ves pod Pleší  7.49 7.49 
  Mníšek pod Brdy  7.56 7.57 3
  Rymaně  7.59 7.59 
  Čisovice  8.04 8.05 3
  Bojanovice  8.09 8.09 
  Bojov  8.12 8.12 
  Klínec  8.16 8.16 
  Měchenice  8.22 8.23 2
  Skochovice  8.26 8.26 
  Vrané nad Vltavou  8.29 8.34 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.37 8.37 
  Praha-Zbraslav  8.41 8.42 3
  Praha-Komořany  8.45 8.45 
  Praha-Modřany zastávka  8.48 8.48 1/1
  Praha-Braník  8.52 8.52 3
  Praha-Krč  8.57 8.57 2/2
  Praha-Vršovice  9.04 9.06 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy