Os 19003 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 9.31 | 2 | |||
Praha-Vršovice | 8.03 | 2 | |||
Praha-Krč | 8.09 | 8.09 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 8.13 | 8.14 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 8.18 | 8.18 | |||
Praha-Komořany | 8.20 | 8.20 | |||
Praha-Zbraslav | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.28 | 8.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.32 | 8.33 | 2 | ||
Skochovice | 8.36 | 8.36 | |||
Měchenice | 8.38 | 8.39 | 2 | ||
Klínec | 8.45 | 8.45 | |||
Bojov | 8.50 | 8.50 | |||
Bojanovice | 8.53 | 8.53 | |||
Čisovice | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Rymaně | 9.03 | 9.03 | |||
Mníšek pod Brdy | 9.06 | 9.07 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 9.12 | 9.12 | |||
Malá Hraštice | 9.17 | 9.17 | |||
Mokrovraty | 9.23 | 9.23 | |||
Stará Huť | 9.28 | 9.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci