..: Trasa vlaku Os 19003 - JŘ 2010 :..
Os 19003
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  9.31  2
  Praha-Vršovice   8.03 2
  Praha-Krč  8.09 8.09 2/2
  Praha-Braník  8.13 8.14 3
  Praha-Modřany zastávka  8.18 8.18 
  Praha-Komořany  8.20 8.20 
  Praha-Zbraslav  8.24 8.25 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.28 8.28 
  Vrané nad Vltavou  8.32 8.33 2
  Skochovice  8.36 8.36 
  Měchenice  8.38 8.39 2
  Klínec  8.45 8.45 
  Bojov  8.50 8.50 
  Bojanovice  8.53 8.53 
  Čisovice  8.57 8.58 2
  Rymaně  9.03 9.03 
  Mníšek pod Brdy  9.06 9.07 3
  Nová Ves pod Pleší  9.12 9.12 
  Malá Hraštice  9.17 9.17 
  Mokrovraty  9.23 9.23 
  Stará Huť  9.28 9.28 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster