Os 19001 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 7.07 | 2 | |||
Praha-Vršovice | 5.24 | 2 | |||
Praha-Krč | 5.28 | 5.29 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 5.33 | 5.39 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 5.42 | 5.42 | |||
Praha-Komořany | 5.45 | 5.45 | |||
Praha-Zbraslav | 5.48 | 5.48 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 5.51 | 5.51 | |||
Vrané nad Vltavou | 5.55 | 6.05 | 2 | ||
Skochovice | 6.07 | 6.07 | |||
Měchenice | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Klínec | 6.16 | 6.16 | |||
Bojov | 6.20 | 6.20 | |||
Bojanovice | 6.23 | 6.23 | |||
Čisovice | 6.27 | 6.34 | 2 | ||
Rymaně | 6.39 | 6.39 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.42 | 6.43 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 6.48 | 6.48 | |||
Malá Hraštice | 6.53 | 6.53 | |||
Mokrovraty | 6.58 | 6.58 | |||
Stará Huť | 7.04 | 7.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci