..: Trasa vlaku Os 19001 - JŘ 2010 :..
Os 19001
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  7.07  2
  Praha-Vršovice   5.24 2
  Praha-Krč  5.28 5.29 2/2
  Praha-Braník  5.33 5.39 3
  Praha-Modřany zastávka  5.42 5.42 
  Praha-Komořany  5.45 5.45 
  Praha-Zbraslav  5.48 5.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.51 5.51 
  Vrané nad Vltavou  5.55 6.05 2
  Skochovice  6.07 6.07 
  Měchenice  6.10 6.11 2
  Klínec  6.16 6.16 
  Bojov  6.20 6.20 
  Bojanovice  6.23 6.23 
  Čisovice  6.27 6.34 2
  Rymaně  6.39 6.39 
  Mníšek pod Brdy  6.42 6.43 3
  Nová Ves pod Pleší  6.48 6.48 
  Malá Hraštice  6.53 6.53 
  Mokrovraty  6.58 6.58 
  Stará Huť  7.04 7.04 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster