Os 18432 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 23.23 | 3/3 | |||
Pelhřimov | 22.23 | 3 | |||
Vlásenice | 22.31 | 22.31 | |||
Nová Cerekev | 22.35 | 22.35 | 2 | ||
Leskovice | 22.39 | 22.39 | |||
Pacov | 22.47 | 22.47 | 3 | ||
Šimpach | 22.52 | 22.52 | |||
Obrataň | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Pořín | 23.03 | 23.03 | |||
Chýnov | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 23.13 | 23.13 | |||
Smyslov | 23.16 | 23.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster