Os 18424 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.26 | 3/3 | |||
Pelhřimov | 6.21 | 2 | |||
Vlásenice | 6.29 | 6.29 | |||
Nová Cerekev | 6.33 | 6.34 | 2 | ||
Leskovice | 6.38 | 6.38 | |||
Pacov | 6.46 | 6.49 | 3 | ||
Šimpach | 6.54 | 6.54 | |||
Obrataň | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Pořín | 7.05 | 7.05 | |||
Chýnov | 7.11 | 7.11 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 7.15 | 7.16 | |||
Smyslov | 7.19 | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy