Os 18414 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.49 | 3/3 | |||
Horní Cerekev | 17.10 | 2 | |||
Hříběcí | 17.14 | 17.14 | |||
Nová Buková | 17.20 | 17.21 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 17.24 | 17.24 | 1 | ||
Zajíčkov | 17.28 | 17.29 | |||
Rynárec | 17.33 | 17.33 | |||
Pelhřimov | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Vlásenice | 17.47 | 17.47 | |||
Nová Cerekev | 17.52 | 17.53 | 3 | ||
Leskovice | 17.59 | 17.59 | |||
Pacov | 18.06 | 18.07 | 3 | ||
Šimpach | 18.13 | 18.13 | |||
Obrataň | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Pořín | 18.26 | 18.26 | |||
Chýnov | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 18.37 | 18.37 | |||
Smyslov | 18.41 | 18.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster