Os 18113 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 14.49 | 2 | |||
Volary | 12.42 | 3 | |||
Soumarský Most | 12.49 | 12.49 | |||
Lenora zastávka | 12.53 | 12.53 | |||
Lenora | 12.55 | 12.58 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Zátoň | 13.09 | 13.09 | |||
Horní Vltavice | 13.13 | 13.13 | |||
Kubova Huť | 13.17 | 13.18 | 2 | ||
Lipka | 13.26 | 13.28 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 13.38 | 13.38 | |||
Vimperk | 13.43 | 13.48 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 14.01 | 14.01 | |||
Čkyně | 14.05 | 14.07 | 2 | ||
Lčovice | 14.11 | 14.13 | 2 | ||
Malenice nad Volyňkou | 14.17 | 14.17 | |||
Nišovice | 14.24 | 14.24 | |||
Volyně | 14.29 | 14.30 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 14.33 | 14.33 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 14.36 | 14.38 | 2 | ||
Přední Zborovice | 14.41 | 14.41 | |||
Radošovice | 14.44 | 14.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci