Os 18016 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 21.23 | 2 | |||
Číčenice | 19.42 | 1 | |||
Vodňany | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Pražák | 19.52 | 19.52 | |||
Svinětice | 19.57 | 19.57 | |||
Bavorov | 20.00 | 20.02 | 2 | ||
Blanice | 20.08 | 20.08 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Husinec | 20.18 | 20.19 | 1 | ||
Prachatice | 20.25 | 20.34 | 2 | ||
Prachatice lázně | 20.37 | 20.37 | |||
Rohanov | 20.44 | 20.44 | |||
Chroboly | 20.49 | 20.51 | 3 | ||
Ovesné u Prachatic | 20.55 | 20.55 | |||
Skříněřov | 21.00 | 21.00 | |||
Zbytiny | 21.06 | 21.08 | 2 | ||
Spálenec | 21.11 | 21.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy