Os 17906 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 10.45 | 1 | |||
Březnice | 9.21 | 1/2 | |||
Hudčice | 9.28 | 9.28 | |||
Slavětín u Březnice | 9.32 | 9.32 | |||
Bělčice | 9.36 | 9.37 | 2 | ||
Závišín | 9.43 | 9.43 | |||
Bezdědovice | 9.48 | 9.48 | |||
Blatná | 9.51 | 10.04 | 2 | ||
Mačkov | 10.10 | 10.10 | |||
Sedlice | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Sedlice město | 10.19 | 10.19 | |||
Rojice | 10.24 | 10.24 | |||
Velká Turná | 10.26 | 10.26 | |||
Radomyšl | 10.30 | 10.31 | 2 | ||
Radomyšl zastávka | 10.33 | 10.33 | |||
Domanice | 10.36 | 10.36 | |||
Řepice | 10.40 | 10.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci