Vlak 1771 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Braník | 18.39 | 4 | |||
Zlonice | 15.29 | 2 | |||
Straškov | 16.02 | 16.06 | 3 | ||
Ctiněves | 16.17 | 16.21 | |||
Nelahozeves zámek | 16.47 | 16.48 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.52 | 17.23 | 3 | ||
Libčice nad Vltavou | 17.32 | 1/2 | |||
Roztoky u Prahy | 17.44 | 1/3 | |||
Praha-Holešovice | 17.55 | 17.57 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.08 | 18.19 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 18.23 | 18.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci