Sp 1751 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 13.18 | 2 | |||
Broumov | 12.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 12.07 | 12.07 | |||
Hynčice | 12.11 | 12.11 | |||
Ruprechtice | 12.14 | 12.14 | |||
Meziměstí | 12.17 | 12.20 | |||
Teplice nad Metují | 12.29 | 12.30 | |||
Žďár nad Metují | 12.38 | 12.38 | |||
Police nad Metují | 12.42 | 12.43 | 2 | ||
Hronov | 12.49 | 12.51 | 2 | ||
Náchod | 12.59 | 13.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 13.05 | 13.06 | |||
Václavice | 13.11 | 13.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci