Os 17516 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 17.54 | 2 | |||
Horažďovice předměstí | 16.21 | 1 | |||
Horažďovice | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Velké Hydčice | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
Žichovice | 16.37 | 16.37 | 2 | ||
Sušice | 16.45 | 16.59 | 2 | ||
Hrádek u Sušice | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Mokrosuky | 17.08 | 17.08 | |||
Kolinec | 17.12 | 17.13 | 2 | ||
Malonice | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Nemilkov | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Běšiny | 17.32 | 17.36 | 2 | ||
Neznašovy | 17.40 | 17.40 | |||
Vrhaveč | 17.43 | 17.43 | |||
Luby u Klatov | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Klatovy město | 17.49 | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci