EC 173 „Vindobona“ | |
Řazení vlaku: 101 + 3xBmpz73 + Bbmz61 + 2xBpmz294.561 + WRmz134.561 + Apmz125.561 + Amz73 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Villach Hbf | 22.35 | ||||
Hamburg-Altona | 6.14 | 11 | |||
Hamburg Dammtor | 6.20 | 6.22 | 4 | ||
Hamburg Hbf | 6.25 | 6.28 | 8 | ||
Hamburg-Bergedorf | 6.38 | 6.40 | 1 | ||
Büchen | 6.54 | 6.56 | 1 | ||
Ludwigslust | 7.20 | 7.22 | 1 | ||
Wittenberge | 7.39 | 7.41 | 3 | ||
Berlin-Spandau | 8.23 | 8.25 | 5 | ||
Berlin Hbf | 8.33 | 8.36 | 1 | ||
Berlin Südkreuz | 8.41 | 8.43 | 3 | ||
Dresden Hbf | 10.52 | 11.10 | 1 | ||
Bad Schandau | 11.37 | 11.39 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.55 | 11.57 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.11 | 12.13 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.27 | 13.39 | 4 | ||
Kolín | 14.18 | 14.19 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.39 | 14.41 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.22 | 16.24 | I | ||
Břeclav | 16.57 | 17.02 | 2 | ||
Wien Simmering | 17.58 | 18.00 | |||
Wien Meidling | 18.23 | 18.30 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 18.55 | 18.57 | |||
Bruck/Mur | 20.13 | 20.15 | |||
Leoben Hbf | 20.25 | 20.27 | |||
St. Veit a. d. Glan | 21.58 | 21.59 | |||
Klagenfurt Hbf | 22.11 | 22.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök